Nabór do grup Defendo 2017

Post 2 z 49
Nabór do grup Defendo 2017

Samoobrona, realna walka, skuteczny system walki – Wałbrzych, Jelenia Góra i Kłodzko

Chcesz nauczyć się skutecznie walczyć, szybko podejmować właściwe decyzje? Nauczyć się przytomnie reagować? Wzmocnić psychikę i ukształtować ciało? Przyjdź na trening i zapisz się.

Defendo Blue

System Defendo nie wymaga od Ciebie wcześniejszego przygotowania fizycznego. System opiera się na podstawowych odruchach naturalnych człowieka w przypadku zagrożenia. Defendo poprzez powtarzalność struktur w bardzo szybki sposób uczy skutecznej samoobrony i walki.

Zajęcia Defendo prowadzone są 2 razy w tygodniu przez profesjonalną kadrę instruktorską. Nie jesteśmy nastawieni na rywalizację sportową, lecz stawiamy na skuteczność i prostotę.

Pierwszy trening GRATIS.

Poza zajęciami organizujemy liczne seminaria tematyczne rozwijające nabyte umiejętności. Treningi odbywają się nie tylko na salach treningowych, ale także w parkach, komunikacji miejskiej, klubach muzycznych czy w opuszczonych budynkach.

Treningi Defendo w Jeleniej Górze, Kłodzku i w Wałbrzychu to również wzmacnianie ciała oraz siły eksplozywnej, co pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Wykonywanie tych ćwiczeń w formie obwodów treningowych prowadzi do zwiększenia wytrzymałości, siły mięśni oraz szybkości reakcji.

cross fight

Dodatkowo stali klubowicze mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach strzeleckich, pierwszej pomocy oraz wspinaczki na terenie Dolnego Śląska.

defendo strzelanie

Nabory DEFENDO w Jeleniej Górze, Wałbrzychu i Kłodzku właśnie się rozpoczęły. Zacznij już dzisiaj!

Zadzwoń 604 706 955 lub napisz: kontakt@defendo-system.pl

Tags: , , , , , , , , , , , , ,