Struktura systemu

DEFENDO ALLIANCE

Hard target

Jest to pierwszy z sześciu poziomów, na którym uczysz się podstaw samoobrony. Na tym poziomie kształtujesz swoją postawę psychiczną aby „nigdy się nie poddawać”. To ona uczyni Cię trudnym celem dla potencjalnego agresora. Trening prowadzony w bezpiecznym otoczeniu nastawiony jest na wysiłek fizyczny, ciężką pracę a zarówno na doskonałe oderwanie od codzienności, przygodę i zabawę.

Combat Tech I, II i III

To są następne trzy poziomy Twojego programu treningowego. Są one nastawione rozwinięcie i na szlifowanie technik, które mają za zadanie poprawić Twoje umiejętności samoobrony. Mają również na celu nauczyć Cię jak sobie radzić z atakami nadchodzącymi z różnych kierunków, w stójce i w parterze, oraz jak kontrolować większego i silniejszego przeciwnika. Będziesz doskonalić umiejętności zdobyte w HARD TARGET i wzmacniać postawę „nigdy się nie poddawać” poprzez trening fizyczny i psychiczny.

STAR I i II (Special Tactics and Response)

To są ostatnie dwa poziomy. Koncentrują się na obronie przeciwko uzbrojonemu agresorowi. Twoje umiejętności są podnoszone dzięki użyciu metod realistycznego treningu. Jest to program treningu taktycznego na wysokim poziomie, który przygotowuje Cię do obrony w każdej niebezpiecznej sytuacji.

Taktyka interwencja

DEFENDO BLUE

System dostosowany na potrzeby służb porządkowych i policyjnych

Defendo Blue

LEVEL 1

Program przygotowany do podejmowania szybkich decyzji w stresie. Zbiór technik i taktyk dla funkcjonariusza służb mundurowych takich jak ochrona, policja, straż graniczna, straż ochrony kolei, służba więzienna. Kursant nauczy się jak posługiwać się wielozadaniową pałka teleskopową, bronią palną i gazem. Kurs obejmuję naukę walki wręcz, samoobrony, technik transportowania, technik obalenia i szybkiego kajdankowania. Całość kursu jest podzielona na etapy oraz różne scenariusze w jakim kursant będzie musiał się znaleźć. Jako część programu kursant przechodzi przeszkolenie na strzelnicy z broni krótkiej. Wybór właściwej decyzji nie jest prosty podczas interwencji, tylko proste sprawdzone metody dają pewność Twojej skuteczności.

defendo blue

LEVEL 2

Program przygotowany do pracy w zespole.  Wiedza i umiejętności z zakresu I stopnia+ więcej scenariuszy w której kursant się znajdzie, dodatkowo prócz analiz sytuacji działanie w grupie wymaga większego skupienia uwagi oraz interwencji w trudniejszych sytuacjach. Kursant nauczy się wyznaczać zadania w grupie, podejmować jako leader właściwe decyzję, pracować taktycznie i przytomnie w sytuacjach stresujących, osłaniać partner podczas interwencji. Kursant przechodzi podstawowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rozszerzony program posługiwania się bronią i taktyka w grupach dwu osobowych.

Profesjonaliści wybrali DEFENDO BLUE

Instruktorzy
Marcin Rokitka

Instruktor Defendo / Defendo Blue / Krav Maga / Knife fighting
28

Dyrektor DEFENDO – regionu dolnośląskiego

Łukasz Osiecki

Instruktor Defendo/ Defendo Blue / Krav Maga / Gyira

Współzałożyciel Defendo Polska

Istvan Nagy

Instruktor Defendo / Defendo Blue / Krav Maga / Gyira

Założyciel DEFENDO POLSKA

Marcin Fiodorow

Instruktor Defendo/ Krav Maga/ Knife fighting

Dyrektor DEFENDO – regionu Podlaskiego

Przemysław Krok

Instruktor Defendo/ Defendo Blue/ Krav Maga

Dyrektor DEFENDO – regionu Łódzkiego

Zdjęcia
Najnowsze wpisy
Kontakt z nami
Imię
E-mail
Wyślij wiadomość Wyczyść
Defendo Alliance logo