Defendo – Zostań instruktorem nowoczesnego systemu walki

Post 4 z 49

Masz przynajmniej 5 letnie doświadczenie w sztuka lub sportach walki? Prowadzisz klub lub sekcje sztuki walki? Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

defendo_video5

Defendo to nowoczesny system walki i samoobrony, który jest oparty na doświadczeniu, wiedzy i technikach, które na przestrzeni setek lat okazały się najbardziej skuteczne w walkach wręcz.

Nasze doświadczenie to dziesiątki lat podróżowania po całym świecie, szkoleń i gromadzenia informacji, tylko po to aby dowiedzieć się, że podstawowa struktura naszego systemu była nam znana od początku.

Defendo uchodzi za system europejski, pomimo, iż zawiera wpływy z systemów walk z innych części świata. Choć jest to system nowoczesny, jego korzenie sięgają aż do starożytnej historii naszego kontynentu. Opiera się on na technikach, które wywodzą się z podstawowych reakcji obronnych w wypadku realnego zagrożenia życia i które w dużej mierze były dobrze znane przez naszych przodków.

Dołączenie do grupy instruktorów organizacji Defendo Alliance umożliwi Ci rozwój w oparciu o nowoczesny, naukowo opracowany przez Mistrza Jyrki Saario program treningowy. Nauczysz się jak w maksymalnie efektywny sposób nauczać zachowań i umiejętności związanych z bezpieczeństwem osobistym Twoich klientów.

Wymagania jakie musi spełnić każdy kandydat na instruktora Defendo to:

  • wiek: min. 23 lata;
  • min. 3 lata treningu Defendo z licencjonowanym instruktorem Defendo lub min. 5 lat doświadczenia w sportach / sztukach walki;
  • brak przeszłości kryminalnej;
  • ogólnie dobra kondycja fizyczna.

Kurs instruktorski podzielony jest na trzy etapy – każdy trwa 5 dni i kończy się egzaminem, po którym kandydat może otrzymać uprawnienia do nauczania systemu Defendo na danym poziomie: Hard Target, Combat Tech lub STAR. Minimalna przerwa pomiędzy kursami na poszczególne poziomy to 6 miesięcy.

Umów się na spotkanie kwalifikacyjne. Napisz do nas kontakt@defendo-system.pl

Rozpocznij kurs przygotowawczy w formie 4 zjazdów weekendowych.

Defendo kurs

Tags: , , , , , , , , ,